Alois Moravec - Náves s kostelem

Olej na sololitu, 30x36 cm. Signováno vlevo dole Alois Moravec 63. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

84599. Náves s kostelem
Dražba ukončena:25.09.2022 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 25.09.2022 7:59:45 9420
1 000 Kč 20.09.2022 0:05:32 5856