Alois Moravec - Na poli

Olej na sololitu, 40x80 cm. Signováno vpravo dole A. Moravec. Rámováno.

Nejdelší strana: 93 cm

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

129226. Na poli
Dražba ukončena:17.11.2024 21:27:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč