Alois Moravec

69789. Na Malči

popis: Olej na sololitu, 25x70 cm. Signováno vpravo dole A. Moravec 75. Rám, sklo.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

zbývá: 5 dnů, 7 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:47:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč