Alois Moravec - Motiv z Horažďovic

Olej na plátně, 65x80 cm. Signováno vpravo dole Alois Moravec, Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

96390. Motiv z Horažďovic
Dražba ukončena:28.06.2023 20:38:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč