Alois Moravec - Mezi rybníky

Olej na sololitu, 20x40 cm. Signováno vlevo dole A. Moravec 70. Rám.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

300398. Mezi rybníky
Dražba ukončena:31.08.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč