Alois Moravec

303071. Lom u Braníka

popis: Kombinovaná technika, 27x40 cm. Signováno vpravo dole A.Moravec 47. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

dražba ukončena: 05.01.2020 20:16:12

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč