Alois Moravec - Lilie

Olej na plátně fixováném na kartonu, 69x60 cm. Signováno vpravo dole A. Moravec 30. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

94531. Lilie
Dražba ukončena:07.05.2023 21:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč