Alois Moravec - Kostelík ve vsi

Olej na plátně, 46x60 cm. Signováno vpravo dole A. Moravec 29. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

84008. Kostelík ve vsi
Dražba ukončena:29.09.2022 22:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč