Alois Moravec - Konvolut 12 grafických listů

Kolorované litografie, všechny 17x24 cm. Všechny signovány vpravo dole tužkou A. Moravec. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

59515. Konvolut 12 grafických listů
Dražba ukončena:13.05.2021 19:33:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč