Alois Moravec - Koně u Váhu u Piešťan

Akvarel, 28x39 cm. Signováno vpravo dole A. Moravec. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

21730. Koně u Váhu u Piešťan
Dražba ukončena:19.09.2018 18:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč