Alois Moravec - Klačany u Vrůtek

Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vlevo dole A. Moravec. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

81347. Klačany u Vrůtek
Dražba ukončena:28.07.2022 22:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč