Alois Moravec - Jez na Otavě

Olej na sololitu, 29x59 cm. Signováno vlevo dole A. Moravec 82. Rámováno.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

129261. Jez na Otavě
Dražba ukončena:17.11.2024 21:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč