Alois Moravec - Hrad Rábí

Olej na kartonu, 57x98 cm. Signováno vpravo dole Alois Moravec 62. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton vyboulen.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

vydraženo velký formát
105925. Hrad Rábí
Dražba ukončena:19.11.2023 21:39:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč