Alois Moravec - Domů z pole

Olej na kartonu, 31x70 cm. Signováno vpravo dole A. Moravec. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

76180. Domů z pole
Dražba ukončena:28.04.2022 22:46:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč