Alois Moravec - Cestou

Olej na kartonu, 19x30 cm. Signováno vpravo dole Alois Moravec 45. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

120333. Cestou
Dražba ukončena:21.07.2024 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč