Alois Moravec - Žňový podvečer

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Alois Moravec 44, rám, zaskleno.

1899, Malá Chýška u Milevska - 1987, Praha

Pozn.: Rám poškozen.

2039. Žňový podvečer
Dražba ukončena:26.03.2015 20:34:37
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 500 Kč