Alois Moravec - V hospodě

Olej na plátně, 58x72 cm, signováno vpravo dole A. Moravec, rám.

1899, Malá Chýška u Milevska - 1987, Praha

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

4830. V hospodě
Dražba ukončena:26.05.2016 19:30:45
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč