Alois Moravec - Rybník u Tetaurovy Lhoty (Chýše u Milevska)

Olej na kartonu, 30x40 cm, signováno vpravo dole A. Moravec 34, rám.

1899, Malá Chýška u Milevska - 1987, Praha

1880. Rybník u Tetaurovy Lhoty (Chýše u Milevska)
Dražba ukončena:28.01.2015 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč