Olej na kartonu, 33x25 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, rám, pasparta, zaskleno.
Pozn.: Vzadu autorský přípis.
1899 Malá Chýška, 1987 Praha
Studoval na UMPRUM u Dítěte, Hofbauera a Kysely, na grafické speciálce AVU u Švabinského. Člen Umělecké Besedy, Hollara, Jihočeských a Západočeských výtvarníků. Malíř, grafik, ilustrátor. Motivy z Jižních Čech. Jeho optimisticky laděné dílo je charakteristické hýřivými barvami.