Alois Moravec - Hvozdíky

Olej na kartonu, 33x25 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Vzadu autorský přípis.
1899 Malá Chýška, 1987 Praha
Studoval na UMPRUM u Dítěte, Hofbauera a Kysely, na grafické speciálce AVU u Švabinského. Člen Umělecké Besedy, Hollara, Jihočeských a Západočeských výtvarníků. Malíř, grafik, ilustrátor. Motivy z Jižních Čech. Jeho optimisticky laděné dílo je charakteristické hýřivými barvami.

1201. Hvozdíky
Dražba ukončena:02.06.2014 21:10:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč