Alois Moravec - Hlubočepy

Olej na plátně, 48x62 cm, signováno vpravo dole A. Moravec 20, rám.

1899, Malá Chýška u Milevska - 1987, Praha

6171. Hlubočepy
Dražba ukončena:27.10.2016 21:00:07
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč