Alois Moravec - Hejná

Olej na kartonu, 26x70 cm, signováno vlevo dole A. Moravec 67, rám.

1899, Malá Chýška u Milevska - 1987, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2791. Hejná
Dražba ukončena:30.09.2015 21:44:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč