Alois Moravec - Bělčické blatouchy a Anemonky

Oleje na sololitu, rozměry: 35x25 cm, 34x24 cm, oba signovány A. Moravec, rámovány.

1899, Malá Chýška u Milevska - 1987, Praha

Pozn.: Rámy i malby poškozeny.

4264. Bělčické blatouchy a Anemonky
Dražba ukončena:31.03.2016 21:20:41
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč