Alois Moravec - Bárka s Vesuvem

Olej na sololitu, 25x35 cm, signováno vlevo dole A. Moravec 65, rám.

1899, Malá Chýška u Milevska - 1987, Praha

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

5471. Bárka s Vesuvem
Dražba ukončena:28.09.2016 22:15:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč