Alois Moravec - Kdyně

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

1899 Malá Chýška, 1987 Praha
Studoval na UMPRUM u Dítěte, Hofbauera a Kysely, na grafické speciálce AVU u Švabinského. Člen Umělecké Besedy, Hollara, Jihočeských a Západočeských výtvarníků. Malíř, grafik, ilustrátor. Motivy z Jižních Čech. Jeho optimisticky laděné dílo je charakteristické hýřivými barvami.
Velké množství samostaných i kolektivních výstav.

1117. Kdyně
Dražba ukončena:02.06.2014 19:42:01
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč