Alois Lukášek - Zimní nálada

Olej na kartonu, 40x69 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

78689. Zimní nálada
Dražba ukončena:05.06.2022 20:58:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč