Alois Lukášek - Zima v Jeseníkách (Praděd)

Olej na kartonu, 23x44 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

84635. Zima v Jeseníkách (Praděd)
Dražba ukončena:25.09.2022 20:39:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 25.09.2022 20:36:11 3830
1 000 Kč 22.09.2022 22:06:10 2430