Alois Lukášek - Zima u Jimramova

Olej na kartonu. 40x80 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

40793. Zima u Jimramova
Dražba ukončena:26.02.2020 19:44:25
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč