Alois Lukášek - Žďársko

Olej na kartonu, 34x68 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu štítek Díla.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

80965. Žďársko
Dražba ukončena:10.07.2022 20:50:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč