Alois Lukášek - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 24x30 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

83761. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:28.09.2022 21:14:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč