Alois Lukášek - Zátiší s jablky

Olej na kartonu, 20x50 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

92340. Zátiší s jablky
Dražba ukončena:26.03.2023 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 26.03.2023 20:05:03 3830
1 000 Kč 25.03.2023 3:34:12 12315