Alois Lukášek - Zátiší

Olej na kartonu, 31x24 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

71527. Zátiší
Zbývá:9 dnů, 8 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:28:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč