Alois Lukášek - Září na Březinách

Olej na kartonu, 40x80 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

307935. Září na Březinách
Dražba ukončena:15.03.2021 20:28:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč