Alois Lukášek - Vysočina v zimě - Borač

Olej na kartonu, 17x61 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

23780. Vysočina v zimě - Borač
Dražba ukončena:01.11.2018 18:19:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč