Alois Lukášek - Vysočina v Býšovce

Olej na kartonu, 35x70 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

307924. Vysočina v Býšovce
Dražba ukončena:15.03.2021 20:16:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč