Alois Lukášek - Vysočina

Olej na kartonu, 30x60 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 81 cm

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

88339. Vysočina
Dražba ukončena:08.01.2023 20:09:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč