Alois Lukášek - Vesnice v údolí

Kombinovaná technika. 15x44 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

38829. Vesnice v údolí
Dražba ukončena:12.12.2019 19:45:30
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 000 Kč