Alois Lukášek - Vesnice v kopcích

Olej na plátně, 30x70 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

85473. Vesnice v kopcích
Dražba ukončena:16.10.2022 20:39:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč