Alois Lukášek - Vesnice u rybníka

Olej na kartonu, 28x67 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

22435. Vesnice u rybníka
Dražba ukončena:26.09.2018 20:42:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč