Alois Lukášek - Vesnice na Bystřicku - VELKÝ FORMÁT

Olej na kartonu, 56x100 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

63460. Vesnice na Bystřicku - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:25.08.2021 20:41:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč