Alois Lukášek - Vesnice

Olej na kartonu, 30x70 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

308096. Vesnice
Dražba ukončena:29.03.2021 20:08:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč