Alois Lukášek - Tání za vesnicí

Olej na kartonu, 20x37 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

78698. Tání za vesnicí
Dražba ukončena:05.06.2022 21:01:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč