Alois Lukášek - Tání v údolí Býšovce

Olej na kartonu, 55x90 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

51707. Tání v údolí Býšovce
Dražba ukončena:28.10.2020 21:28:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč