Alois Lukášek - Tání Smrčku

Olej na kartonu. 21x36 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

40978. Tání Smrčku
Dražba ukončena:26.02.2020 22:47:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč