Alois Lukášek - Tání na Žďársku

Olej na plátně, 80x120 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 135 cm

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

117203. Tání na Žďársku
Zbývá:5 dnů, 17 hodin
Konec dražby:26.06.2024 20:12:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč