Alois Lukášek - Tání na Svratce

Olej na kartonu, 58x88 cm, signováno vpravo dole Lukášek, rám, zaskleno.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

9836. Tání na Svratce
Dražba ukončena:26.04.2017 18:40:08
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč