Alois Lukášek - Stromy u silnice

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

84651. Stromy u silnice
Dražba ukončena:25.09.2022 21:02:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč