Alois Lukášek - Stráně u Lhotky

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

84607. Stráně u Lhotky
Dražba ukončena:25.09.2022 20:17:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč