Alois Lukášek - Stodoly v zimě

Olej na kartonu, 21x55 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

308374. Stodoly v zimě
Dražba ukončena:20.04.2021 20:10:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč