Alois Lukášek - Stavení na stráni

Olej na kartonu, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

116569. Stavení na stráni
Dražba ukončena:02.06.2024 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč