Alois Lukášek - Stará chalupa

Olej na kartonu, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

84723. Stará chalupa
Dražba ukončena:02.10.2022 20:04:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč